Site icon svakodnevno.me

Prijović nakon prvog koncerta u Areni: ‘Ja trenutno živim svoje snove i guram samo naprijed’

Prijović nakon prvog koncerta u Areni: ‘Ja trenutno živim svoje snove i guram samo naprijed’


Završio je prvi od pet rasprodanih koncerata rekorderke Arene, Aleksandre Prijović (28). Osim što je i na samoj pozornici više puta zasplakala i zahvalila publici koja ju je podržala, pjevačica je napravila glazbeni spektakl.

Od samog je početka publika bila na nogama, svi su pjevali u glas već prve stihove pjesme ‘Za nas kasno je’ s kojom je i počela koncert, a neizostavan je bio i njen hit ‘Dam dam dam’.

Foto: Igor Soban/PIXSELL

Aleksandra je poslije koncerta održala konferenciju za medije, a otkrila nam je i koji su joj daljnji ciljevi i je li ostvarila svoje snove iz djetinjstva.

Foto: Igor Soban/PIXSELL

– Ja trenutno živim svoje snove. Uvijek sam vjerovala da se isplati ići svojim putem – rekla nam je pjevačica.

– Trudit ću se nastavit radit ovako kako sam i do sada radila i napredovati. Trenutno sam toliko sretna na svemu što se događa i idem dalje, guram  – poručila nam je dalje pjevačica.

Foto: Igor Soban/PIXSELL

Zahvalila se kasnije još jednom svima na podršci i objasnila je kako često na pozornici plače upravo iz razloga što je ponosna i sretna na svoj uspjeh i na svu podršku koju dobiva.

Glazbenicu će mnoštvo obožavatelja moći čuti i sutra, kada slijedi njen drugi od pet koncerata koje će održati u Hrvatskoj.

Foto: 24sata

U petak navečer na pozornicu je dovela svog vjenčanog kuma Acu Pejovića, pjevače Željka Samardžića i Dejana Kostića. Mnoge zanima tko će na ostalim koncertima biti gost iznenađenja ovoj trenutno najpoznatijoj regionalnoj zvijezdi.

Foto: Igor Soban/PIXSELL



Source link

Exit mobile version