Srbija protiv Crne Gore lovi plasman na Euro

Više od 23 godine prošlo je od posljednjeg plasmana Srbije na europsko prvenstvo. “Orlovi” su pobjedom 3-1 protiv Crne Gore došli tom cilju bliže nego ikada. Srbija je u Beogradu povela protiv Crne Gore golom Mitrovića u 9. minuti.

Crna Gora izjednačila je do kraja poluvremena preko kapetana Jovetića. Kapetan Crne Gore zabio je eurogolom za izjednačenje. Tim se rezultatom ušlo u posljednjih 20 minuta utakmice. U 73. minuti Tadić je asistirao Mitroviću za 2-1, a zatim je u 77.  minuti Mitrović uzvratio Tadiću koji je postavio konačan rezultat.   Golove možete pogledati OVDJE

Srbiji je preostala još utakmica s Bugarskog i za plasman na Euro dovoljan joj je samo bod. Ako Srbija izgubi od Bugarske, Crna Gora je može prestići samo ako u zadnje dvije utakmice pobijedi i Litvu i Mađarsku.