BUNDESLIGA, VIDEO Union srušio Mainz, hat-trick glavom Behrensa, Josip Juranović na klupi

Nogometaši Union Berlina pobijedili su na svom terenu Mainz 4-1, u utakmici prvog kola Bundeslige, a hrvatski reprezentativac Josip Juranović je ostao na klupi.

Trostruki strijelac bio je Kevin Behrens, koji je pogotke postigao u prvoj, devetoj i 70. minuti, a četvrti gol postigao je Srbin Miloš Pantović u šestoj minuti nadoknade vremena. Kuriozitet je da je Behrens sva tri pogotka postigao glavom.

Jedini pogodak za Mainz postigao je Francuz Antoni Caci u 64. minuti, ali su gosti na utakmici promašili čak dva penala – oba je zapucao Francuz Ludovic Ajorque (63, 88).

Hrvatski reprezentativni bek nije dobio šansu na startu nove sezone, a cijeli susret je odgledao s klupe.

POGLEDAJTE VIDEO: REKORDNA GODINA ZA VATRENE