[ad_1]

Počelo je: Olmo zabio prvijenac u Bundesligi, a drugi za Leipzig | 24sata

U 57. minuti utakmice kod Kölna Španjolac je primio jednu odbijenu loptu nakon udarca iz kuta, namjestio se na desnu nogu i točno sa 16 metara opalio i pogodio

<p>Počelo je.<strong> Dani Olmo</strong> počeo je zabijati i u <strong>Bundesligi</strong>. Bivši dinamovac u sedmom je nastupu dočekao je prvenstveni prvijenac za Leipzig.</p><p>U 57. minuti utakmice kod Kölna Španjolac je primio jednu odbijenu loptu nakon udarca iz kuta, namjestio se na desnu nogu i točno sa 16 metara opalio i pogodio.</p><p><i>Nismo u mogućnosti objaviti vezani videozapis zbog ograničenja vezanih uz prava emitiranja na internetu. Video možete pogledati <a href=”https://publish.twitter.com/?query=https%3A%2F%2Ftwitter.com%2FKingGoat30%2Fstatus%2F1267544633741127683&amp;widget=Tweet” target=”_blank”><strong>OVDJE</strong></a>.</i></p><p>Bilo je to 2-4 nakon što su domaćini zaustavili Leipzigovu seriju od tri uzastopna gola (<strong>Schick, Nkunku, Werner)</strong> kojim su preokrenuli početno vodstvo Kolna (Cordoba).</p><p>Olmo je, pak, prvi gol u Leipzigovu dresu zabio još početkom veljače. Bilo je to protiv <strong>Eintrachta </strong>u Kupu.</p><p> </p>